Author: l***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 23.000₫
Original Price: 27.000₫
| Material | Paper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Chiều dài | 10 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| SKU | sb2411277060229989 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: l***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 2***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: All things are good👍
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: AMAZING! …………….,……………….
Màu sắc: Nhiều màu